Nasi
Styliści

salon fryzur

Kamil

Marzenie - zostać fryzjerem, a marzenia trzeba spełniać. Fryzjerstwem interesowałem się od zawsze i nawet, jeśli nie umiałem wtedy tego odpowiednio nazwać. Teraz wiem, że była, jest i będzie to zawsze moją pasja, moja wymarzona praca i to, co naprawdę chcę w życiu robić. W pracy się nie męczę ;) – robię to, co kocham i dlatego każdego dnia przychodzę do pracy z uśmiechem, nowymi pomysłami i zapałem.

Praca z klientem jest dla mnie doskonałą okazją do poznania innych ludzi, ich potrzeb oraz nowych pomysłów. Praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję, a zadowolony klient to najlepsza nagroda, która poprawia mi humor. Staram się tak pracować, aby klienci polecali mnie dalej swoim znajomym. Aby to osiągnąć staram się zawsze w pracy być w pełni profesjonalny i rzetelny.


Monika

Pasja?
To słowo które mówi samo za siebie - robimy to co kochamy. Moją pasją jest fryzjerstwo, zajęcie które wykonywane jest dla relaksu jak i w codziennej pracy. Sama przyjemność płynąca z wykonanych czynności. To dzięki niej wstaje rano z energią i z ciekawością co przydarzy się dzisiaj.

Praca z klientem?
Praca z nimi jest dla mnie przyjemnością. Dużą satysfakcję daje mi lojalność Klientów i polecenie mojej osoby znajomym.

Praca z ludźmi pomaga się rozwijać. Daje mi możliwość wykazania swojej kreatywności i umiejętności.

 Styl?
Styl jest dla mnie czymś osobistym , wyrażaniem swoich emocji, nastroju. Każdy element ma znaczenie czy to jest ubiór, makijaż, gestykulacja, mimika twarzy czy też fryzura. Każda wymienionych rzeczy opowiada o tym co tak naprawdę czujemy w wewnątrz nas samych.


Natalia

Fryzjerstwo to moja pasja od najmłodszych lat, o czym mogły się już przekonać moje pierwsze lalki :)
W życiu należy stawiać sobie cele i zawieszać poprzeczkę co raz wyżej.
Ja swój cel, by zostać zawodowym stylistą - osiągnęłam. Na tym jednak nie koniec, gdyż to nie jedyny w mym życiu, a poprzeczkę zawiesiłam wysoko.

Zadowolony klient jest jak zdrowie - nie kupisz tego za żadne pieniądze.
Jest to najlepsza nagroda za wykonaną pracę. Mój zawód pozwala mi na poznawanie nowych ludzi. To właśnie klient jest między innymi jedną z poprzeczek, która zostaje zawieszana każdego dnia.